Polityka prywatności

Pobierz PDF Polityka Cookies

IX POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI

1. Serwis przykłada szczególną wagę do ochrony prywatności Użytkowników.

2. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda samych Użytkowników, jak również ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celu realizacji oraz rozliczenia usług świadczonych przez Administratora.

3. Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne.

4. Dane kontaktowe, po wyrażeniu zgody przez Użytkownika, wykorzystywane są również do przesyłania informacji reklamowych. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania tego typu informacji.

5. Dane Użytkowników mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.

6. Administrator zapewnia Użytkownikom możliwość przeglądania i modyfikacji danych osobowych oraz zapewnia Użytkownikom możliwość usunięcia danych osobowych ze zbioru danych w dowolnym momencie.

7. Administrator wykorzystuje adresy IP zbierane w trakcie połączeń internetowych w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Ponadto adresy IP służą do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).